Довіряючи новітнім технологіям
помножених на професіоналізм і досвід,
Ви можете бути впевнені в достовірності
результату аналізу!

Раді вітати Вас на офіційному сайті медичної лабораторії НІКОЛАБ!

NIKOLAB – багатопрофільна діагностична лабораторія. Ми виконуємо величезний спектр аналізів всіх біологічних рідин (крові, сечі, ліквору, калу та ін. аналітів). Перелік тестів об’єднує понад 500 найменувань в області гематології, біохімії, гемостазу, аналізи на інфекції, гормони, паразити, бактеріологічні дослідження, ДНК дослідження (ПЛР), аналіз на алергени і безліч інших параметрів. Велика частина результатів готові в день здачі матеріалу, що доводить нашу оперативність.

Невід’ємною умовою роботи нашої лабораторії є якість виконання тестів. Бо від результату аналізу може залежати результат лікування, а коли мова йде про здоров’я, компромісів бути не може!

Конфіденційність ми гарантуємо за допомогою застосування захищеного програмного забезпечення, який отримав найвищі відгуки в європейському медичному співтоваристві.

Здаючи аналізи у нас Ви можете бути впевнені в безпеці, так як ми використовуємо тільки стерильні одноразові системи.

Доступні ціни на аналізи ми забезпечуємо завдяки прямій співпраці з зарубіжними виробниками обладнання. Лабораторія НІКОЛАБ входить в групу компаній ІММЕРТЕК, а це більше 10 років досвіду в постачанні обладнання та витратних матеріалів, кваліфікований сервіс і навчання.

Медична лабораторія НІКОЛАБ впевнено завоювала лідируючі позиції в рейтингу лабораторій Києва та області завдяки достовірним результатам аналізу, якісного обслуговування в комфортних умовах і безлічі додаткових послуг у вигляді забору аналізів на дому, розсилці результатів на електронну пошту, програми лояльності для постійних клієнтів і знижкам для дітей, пенсіонерів, інвалідів.

Атестована лабораторія NIKOLAB відповідає найвищим вимогам, а також в організації своєї діяльності керується чинними правовими актами України.

Будемо раді бачити Вас в лабораторії НІКОЛАБ, де Ви можете здати аналізи на всі параметри швидко, якісно, ​​недорого!